KONST / Litografier / Litografi 16165073
nr 1616 5073
Litografi
Spanien, "La puerta del Sol". Bildmått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 39x48 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:57:24
27/4 13:16:39
28/4 16:47:44